• : 0 850 303 81 08
Morpho Sleep Visco Yatak,Visco Yastık Modelleri - Bağcılar, İstanbul
280 TL
İstanbul / Bağcılar / Güneşli / EVREN MAH.
İlan Kod
605
İlan Tarihi
08-04-2021
Tipi
Yastık
Kimden
Sahibinden
Durumu
Sıfır
MORPHO SLEEP
Üyelik Tarihi : 7 Nisan 2021
Tel :

Gsm :
Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak ödeme yapmayın, para göndermeyin.

Harita Konumu

İlan Açıklama

Yeni nesil online uyku markası Morpho Sleep; tasarladığı Visco & Visco Hybrid yataklar ve uluslararası standarttaki yenilikçi uyku ürünleri ile rahat ve kaliteli bir uyku vadediyor!

 

 

 

Biz 25 yıllık perakende mağazacılık geçmişi olan bir ailenin Y kuşağıyız.

 

 

 

Bugün Türkiye'nin online kanallarında en doğal visco yataklarını ,visco yastıklarını üreten bir marka olsak da aslında hikayemiz İstanbul'da 1990'ların başında kurulan bir perakende şirketi olarak başladı. Yıllarca bu sektörde insanların yaşam ve evleri için ihtiyaçlarını değerlendirip perakende mağazacılık anlamında insanlara hizmet ettik ve etmeye de devam ediyoruz.

 

Aslında yatak ürünleri ve uyku ürünleri bizlerin perakende mağazacılık dünyasında en çok önem verdiği ve insanlara sunmaktan keyif aldığı kategorilerden bir tanesi idi ve en sonunda kendi markamızı oluşturduk.

Bunu sağlarken uykunun insan hayatında ne kadar önemli bir yere sahip olduğunu hiç bir zaman unutmadık. Daima kalite ve insan sağlığını ilk öncelik olarak benimsedik.

 

Uykunun, bizi yenileyen süper bir güç olduğuna inanıyoruz. Sağlıklı ve deliksiz bir uyku her şeyi değiştirir, hayatımıza çok şey katar. Morpho Sleep ekibi olarak yorgun bir sektöre neşe getirmek için buradayız. Herkesin uykuyu bizim kadar sevmesini istiyoruz! İyi dinlenmiş bir dünyanın potansiyeli için esnemeleri gülümsemeye çevirmenin yollarını arıyoruz. Her seferinde daha iyi bir sabaha uyanabilmeniz ve güzel bir rüya kazanabilmeniz için, biz sürekli uykuya çalışıyoruz.

 

Dünya’nın en iyi üreticilerinden oluşan tedarikçi kaynağımız ve inovatif yaklaşımımız ile iyi bir uyku için ihtiyacınız olan uyku ürünlerini ürettik.

ÜRÜNLERİMİZ

Morpho VİSKO YASTIK ,Morpho VİSCO YASTIK

VİSKO YATAK ,Morpho Orijinal VİSCO YATAK

Morpho Hecuba Visco YATAK

Morpho Pupa Visco Hybrid Visco Yatak

BEBEK YATAĞI

İlan Özellikleri